Plieno sistema LUX –

Plieno sistema LUX


LUX – tai dar vienas sprendimasnebrangioms spintoms su stumdomosiomis durimis. Platesnis, lyginant su STANDART, profilis atitinka visiems dizaino reikalavimams.
Patogi profilio forma, didelis spalvų pasirinkimas – tai neginčytini sistemos LUX privalumai. Panaudojant šią sistemą galima pagaminti spintą sus stumdomomis durimis ir ją priderinti prie bet kokio interjero.

Ąžuolas Alksnis Baltas Bukas Juodas Klevas Pilkas Raudonmedis Riešutas Sidabrinis Vyšnia

KOMANDOR ratukasKOMANDOR ratukas yra unikalus užpatentuotas KOMANDOR inžinierių darbas. Jis pagamintas iš specialiois aukštos technologijos medžiagos, artimos pagal sudėtį teflonui. Ši medžiaga išplečia konstruktyvines galimybes ir ženkliai prailgina įrangos tarnavimo laiką. Į šį mechanizmą (ratuką) įmontuotas savaiminio sutepimo guolis, dėl kurio durų slydimas yra tylus ir sklandus.KOMANDOR ratukas yra toks patikimas, kad jam galima suteikti 30 metų garantiją.

MECHANIZMAI PASLĖPTI PROFILYJE

Galima pagaminti:

Plieninė juosta profiliams gaminama pačiose garsiausiose plieno gamyklose Kanados pietuose. Po to juostos apdirbimas vykdomas Toronte.

Sistema KOMANDOR – tai praktiškumas, estetiškumas ir aukščiausia kokybė.

Plieninės juostos kokybė – pati aukščiausia. Apsauginis sluoksnis cinko, padngtas iš abiejų juostos pusių, apsaugo ją nuo korozijos. Ši plieninė juosta dar yra padengiama lako sluoksniu, kuris yra kaip paviršiaus kokybės pagrindas ir suteikia profiliams estetinį ir nepakartojamą vaizdą. Matomos bėgių ir profilių dalys padengtos poliestrio sluoksniu arba PVC plėvele.

Sistema KOMANDOR
Daugelis kitų sistemų

Sistema KOMANDOR Daugelis kitų sistemų

Paveikslėliuose pavaizduotas profiliuoto plieninio lapo pjūvis.

1. plieno lakštas
2. cinko sluoksnis
3. pirminis cheminis apdirbimas
4. apatinis apsauginis lako sluoksnis
5. gruntas
6. viršutinis padengimas
1. plieno lakštas
2. cinko sluoksnis
3.  viršutinis padengimas


Anglija Lietuva SEO paslaugos ppc management Logotipai Vestuvinių suknelių salonas