Plieno sistema MAGNETYT | Spintos | Drabužinės | Sieninės spintos | Spintos stumdomomis durimis | Stumdomos spintos

Plieno sistema MAGNETYT


 

MAGNETYT – populiarios aliumininės sistemos LAZURYT plieninis analogas.
Ambicinga idėja sukurti plieninę sistemą su aliumininės sistemos savybėmis pasirodė esanti sėkminga. MAGNETYT neturi analogų rinkoje ir sujungia visų KOMANDOR sistemų privalumus, nedidelę plieninių sistemų kainą ir aliumininių profilių patrauklų dizainą.

Šampanas  Sidabrinis matinis Riešutas Vyšnia  Wenge

KOMANDOR ratukasKOMANDOR ratukas yra unikalus užpatentuotas KOMANDOR inžinierių darbas. Jis pagamintas iš specialiois aukštos technologijos medžiagos, artimos pagal sudėtį teflonui. Ši medžiaga išplečia konstruktyvines galimybes ir ženkliai prailgina įrangos tarnavimo laiką. Į šį mechanizmą (ratuką) įmontuotas savaiminio sutepimo guolis, dėl kurio durų slydimas yra tylus ir sklandus.KOMANDOR ratukas yra toks patikimas, kad jam galima suteikti 30 metų garantiją.

MECHANIZMAI PASLĖPTI PROFILYJE

Galima pagaminti:

Plieninė juosta profiliams gaminama pačiose garsiausiose plieno gamyklose Kanados pietuose. Po to juostos apdirbimas vykdomas Toronte.

Sistema KOMANDOR – tai praktiškumas, estetiškumas ir aukščiausia kokybė.

Plieninės juostos kokybė – pati aukščiausia. Apsauginis sluoksnis cinko, padngtas iš abiejų juostos pusių, apsaugo ją nuo korozijos. Ši plieninė juosta dar yra padengiama lako sluoksniu, kuris yra kaip paviršiaus kokybės pagrindas ir suteikia profiliams estetinį ir nepakartojamą vaizdą. Matomos bėgių ir profilių dalys padengtos poliestrio sluoksniu arba PVC plėvele.

Sistema KOMANDOR
Daugelis kitų sistemų

Sistema KOMANDOR Daugelis kitų sistemų

Paveikslėliuose pavaizduotas profiliuoto plieninio lapo pjūvis.

1. plieno lakštas
2. cinko sluoksnis
3. pirminis cheminis apdirbimas
4. apatinis apsauginis lako sluoksnis
5. gruntas
6. viršutinis padengimas
1. plieno lakštas
2. cinko sluoksnis
3.  viršutinis padengimas


Svetainių kūrimas Google advertising Imoniu steigimas Logotipu kurimas jailbreak ios 7.1 Blakstienų priauginimas Greitas kreditas Keleivių pervežimas Google reklama Veza i Vokietija Paminklų gamyba Spintos Pakavimo medžiagos Google annonsering Garderobe Stiklu keitimas