Spintos su stumdomomis durimis –

Spintos su stumdomomis durimis


Spintos

Spintos su slenkančiomis durimis – tai puikus šiuolaikinis sprendimas jūsų namuose. Tokios spintos funkcionuoja ne tik gyvenamojo būsto erdveje, bet ir darbo, poilsio bei pramogų zonose.
Spintos gali būti įrengtos pagal individualius projektus net pačiose nepatogiausiose vietose, t.y. palėpėse, erdvėse po laiptais, netaisyklingų formų patalpose, maksimaliai išnaudojant kiekvieną erdvės plotą. Šiuo metu naujai statomuose būstuose spintom yra specialiai formuojamos nišos ir dizainerių bei šių baldų gamintojų pagalba yra kuriamas spintų slenkančių durų dizainas bei vidaus įranga.

Emira – Spintos su stumdomomis durimis

Spintos gaminamos nuo grindų iki lubų bei nuo sienos iki sienos ir tokioms spintoms dažniausiai jau būna paruoštos nišos. Jei reikia, spintą gaminame su vienu ar dviem šonais, palėpėse, kai reikalingos nupjautu kampu stumdomos durys. Visas spintas gaminame pagal individualius projektus.

Emira – apie spintas žinome viską!

EMIRA spintos leidžia įgyvendinti įvairiausius namų interjero sprendimus. Spintų asortimentas yra labai platus: spintos su slenkančiomis durimis, kampinės spintos, mansardinės spintos, spintos su varstomomis durimis. Platus spalvų bei užpildų pasirinkimas leidžia sukurti bet kokio dizaino spintų duris.

Šiuolaikiškos EMIRA spintos

Šiuolaikiškos EMIRA spintos, sieninės spintos, spintos su stumdomomis durimis, drabužinės, skoningi virtuvės baldai pagal individualius užsakymus. Stumdomos sistemos su laiko patikrintu kanadietišku KOMANDOR profiliu. Nemokamai teikiame spintos projektavimo paslaugas. Mūsų gaminamos spintos suteiks žavesio Jūsų interjerui.

Anglija Lietuva SEO paslaugos ppc management Logotipai Vestuvinių suknelių salonas